Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dyżur wakacyjny

Zgodnie z art. 31 Konwencji o Prawach Dziecka, rodzice powinni uwzględnić prawo dziecka do wypoczynku i czasu wolnego poprzez zaplanowanie mu przerwy wakacyjnej.

Dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2020/2021 prowadzony będzie przez nasze Przedszkole od  01.08.2021r. do 31.08.2021r.

W miesiącu lipcu 2021 placówka będzie nieczynna.

Zapisy na dyżur wakacyjny trwają od 4 do 20 maja  2021r.

W okresie dyżuru Przedszkole czynne od 6.00 do 16.00

Rodziców zainteresowanych opieką przedszkolną w okresie wakacyjnym prosimy o zgłaszanie się do wychowawców grup (nauczyciele przyjmują zapisy do naszego Przedszkola, jak i do placówki wybranej na lipiec).

Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny, które zostało zgłoszone po upływie wyznaczonego terminu jest uzależnione od decyzji dyrektora dyżurującego Przedszkola.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny do Przedszkola jest podpisanie umowy cywilno-prawnej oraz spełnienie następujących kryteriów:

  1. rodzice/opiekunowie prawni dziecka pracują;
  2. uiszczenie opłaty za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu z góry do  6 dnia miesiąca, w którym odbywa się dyżur;
  3. niedokonanie wpłaty w wyżej wymienionym terminie jest równoznaczne z rezygnacją i skutkuje rozwiązaniem umowy bez wypowiedzenia.