Przedszkolni Ogrodnicy – Wojewódzki Konkurs Plastyczny
Na przełomie marca – kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Przedszkolni Ogrodnicy”. Zdaniem przedszkolaków było wykonanie pracy plastycznej przy wykorzystaniu różnych materiałów plastycznych nawiązującej do przyrody – ogrodu ze zwierzętami i „ożywionej” konewki. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością za co zostały nagrodzeni. Wszystkim przedszkolakom dziękujemy za włączenie się w konkurs i gratulujemy twórczości.
