Pożegnanie przedszkola
Nastał ten dzień, którego Smerfy trochę nie mogły się doczekać, a przed którym jednak czuły wielką tremę “jak to będzie”. Czas przedszkola dobiegł końca. Przyszedł czas na ostatni występ. Starszaki przygotowały występ artystyczny, podczas którego czarodzieje zaczarowali przedszkolaków w prawdziwych uczniów. Smerfy wykonały uroczystego Walca Wiedeńskiego. Przyszedł czas na nagrody i prezenty. Dzieci jak prawdziwe gwiazdy przeszły po czerwonym dywanie z Oscarami. Niektórym łezka w oku się zakręciła, niektórzy uśmiechali się z zachwytu. To był piękny występ. Na koniec odbyły się pamiątkowe zdjęcia, miłe słowa i łzy. To już koniec, ale tylko tej historii. Wychowawczynie serdecznie dziękują Rodzicom za te wszystkie lata współpracy, za każde dobre słowo i za zaufanie, jakim zostały obdarowane. Drodzy Absolwenci - powodzenia w szkole! “W naszych sercach trwać będziecie, we wspomnieniach zostaniecie...”.
